Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Tužka na papíře, 21 x 25 cm, rámováno v paspartě, pod sklem, datováno 1961, signováno vpravo dole Coubine. Autor viz T 1/583, 2/771, TD 112, V 1/483, 3/131, TB 22/34, B 3/212, 6/326, NEČVU 1/418, J. Siblík: O. Kubín, Praha 1980."